Franczyza...

...czyli sprawdzony przepis na Twój biznes.

 

 

 

Crazy Pepe to nowa inicjatywa, której celem jest wprowadzenie na rynek gastronomiczny konceptu dostępnego niemal dla każdego.

Wychodząc z założenia, że wysoka jakość niekoniecznie musi pociągać za sobą wysokie nakłady, staramy się stworzyć pierwszą, prawdziwie włoską sieć pizzerii w postaci mobilnych przyczep i food trucków oraz niewielkich lokali nastawionych na zamówienia z dowozem do klienta.

 

 

Opierając się na kilkuletnim doświadczeniu w branży franczyzowej i prowadzonych dwóch sieciach spoza branży gastronomicznej (ecomyjnia.pl oraz detailking.pl) zdajemy sobie sprawę, jak istotnym czynnikiem w prowadzeniu działalności gospodarczej jest kwestia kosztów.

 

Właśnie dlatego nasza idea opiera się na działalności mobilnej, która z jednej strony pozwala na pełną niezależność i daje możliwość wykorzystania potencjału wielu miejsc i wydarzeń, z drugiej zaś strony powoduje maksymalne ograniczenie wydatków związanych z wynajmem lokalu, jego aranżacji czy zatrudnieniem pracowników.

 

Proponujemy sposób na ciekawy, rodzinny biznes, który nie wymaga ogromnych nakładów finansowych czy trudnych do uzyskania zezwoleń. Staramy się promować lokalną przedsiębiorczość, daleką od sztywnych, korporacyjnych reguł, ale pełną zaangażowania, pracowitości, równorzędnej współpracy i najlepszego smaku.

 

 

Nasza pomoc, czyli na co możesz liczyć:


- finansowanie:

w naszych szeregach znajdzie Państwo specjalistów od pozyskiwania dotacji, kredytów oraz leasingów. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu możemy zaoferować kompleksową i darmową pomoc w wypełnieniu wniosków i przygotowaniu wszelkiej dokumentacji.


- doświadczenie:

przygodę z biznesem rozpoczęliśmy dużo wcześniej natomiast od 2009 budujemy 2 inne sieci franczyzowe, które pod koniec 2015 roku liczyły ponad 100 jednostek w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Norwegii oraz Kosowie.


- know how:

najprościej mówiąc, jest to "przepis" na biznes. Krok po kroku, począwszy od wstępnego kontaktu, poprzez przekazanie najlepszych przepisów na bieżących zamówieniach kończąc pokażemy i nauczymy w jaki sposób prowadzić własną placówkę CrazyPepe.


- pełna dokumentacja techniczna i niezbędne pozwolenia:

niezależnie od tego, czy otwierasz z nami swojego food trucka czy tradycyjną pizzerię pomożemy Ci w pozyskaniu potrzebnych pozwoleń.


- szkolenia:

w ramach przygotowań gwarantujemy pakiet solidnych szkoleń, które przygotują Cię do prowadzenia własnego punktu CrazyPepe.


- marketing:

aby kolejny punkt CrazyPepe ruszył pełnym gazem przygotujemy razem z Tobą plan, dzięki któremu wszyscy w promieniu 50 km będą wiedzieć, która pizza jest najlepsza w okolicy. Oprócz tego gwarantujemy bieżące wsparcie i akcje reklamowe.


- zaopatrzenie:

dzięki nam będziesz mieć dostęp do najwyższej jakości produktów w najlepszych cenach.


- lokalizacja:

co najważniejsze, możemy zaproponować gotowe, bardzo atrakcyjne lokalizacje pod Twój punkt CrazyPepe. Jeżeli jednak masz już swoje miejsce pomożemy go sprawdzić i przygotować zgodnie z naszymi standardami.

 

- wyłączność:

czyli gwarancja, że nikt inny nie zajmie Twojego miejsca.


-bieżące wparcie:

czyli szybka odpowiedź na Twój sygnał S.O.S w nagłych przypadkach.

 

 

Nasze wymagania:


- ponadprzeciętne zaangażowanie

- nastawienie na sukces

- pozytywne usposobienie

- opłata miesięczna 500 zł netto

 

 

Jeżeli nasz pomysł Cię zainteresował lub masz dodatkowe pytania to jesteśmy do dyspozycji. Pisz, dzwoń a najlepiej umów się z nami na spotkanie - spróbujesz najlepszej pizzy, poznasz nas i sam przekonasz się, jak to wszystko działa.

jesteś zainteresowany współpracą
napisz do nas :